TS: Slovenský hotel získal svetové ocenie

(Trenčín, 30.10.2016) V poslednú októbrovú sobotu sa v katarskej Dohe udeľovali ocenenie pre tie najlepšie hotely na svete. Svoje želiezko v ohni mal aj slovenský zástupca – hotel Elizabeth z Trenčína, ktorý už v minulosti získal národné a európske ocenenia – Hoteliér roka 2016, Najlepší mestský historický hotel Európy 2016 a Najlepší historický hotel so zákazníckym servisom v Európe 2015.

Tentokrát sa hotelu Elizabeth podarilo premeniť nomináciu na svetové ocenenie, World Luxury Hotel Award 2016 v kategórii Romantic Hotel – regional winner. Z celkových viac ako 600 nominácií je to veľký úspech. Hlasovali návštevníci z celého sveta a odborná porota v troch kolách.

Na slávnostnom galavečere, ktorý sa konal v Dohe ocenenie prevzal generálny riaditeľ hotela Elizabeth – Ján Svoboda.

„Toto ocenenie je akýmsi vyvrcholením nášho podnikania v hotelovej branži, keďže sme už dosiahli úspechy na národnej a európskej úrovni. Samozrejme tým naša misia nekončí, ale práve naopak začína ďaľšia éra poskytovania kvalitných služieb a inovácie v produktovom portfóliu. Zároveň je to dôkaz toho, že aj malá krajina ako Slovensko môže konkurovať tradičným destináciám čo do kvality v poskytovaní služieb“.

img_9297  img_92821

Kontakt pre médiá:

Ján Svoboda, 0903 987 933

Jan.svoboda@hotelelizabeth.sk