Trinity Hotels s.r.o.

TRINITY Hotels & Resorts je slovenská hotelová sieť. Tri hotely spadajúce pod Trinity Hotels sa nachádzajú v rôznych lokalitách Slovenska. Poskytujeme služby pre rodinnú aj firemnú klientelu. Ponúkame nové zážitkové, oddychové a kreatívne koncepty zábavy, realizácie pracovných stretnutí a „tímbildingov“ inak….

Trinity-Hotels&Resorts_Logo

Hotel SENEC:         dovolenkový raj na brehu Slnečných jazier

Hotel SITNO:          aktívny oddych plný zážitkov v srdci Štiavnických vrchov

ATRIUM Hotel:      dovolenka v srdci Vysokých Tatier

HOTEL SENEC:

…LAKE RESORT, nachádza sa priamo na brehu Slnečných jazier, v prírodnom prostredí, len na skok od ruchu Bratislavy. Hotel Senec je moderne vybavený CONGRESS & FAMILY hotel s rozsiahlym kongresovým a športovým zázemím.

Senec-LakeResort_Logo

HOTEL SITNO:

FOREST RESORT, hotel je situovaný v malebnej prírode Štiavnických vrchov. Svojou polohou, necelých 6 km od hlavnej dopravnej spojnice miest Bratislava a Banská Bystrica a vzdialenosťou len 165 km od Bratislavy, je ľahko dostupný z ktoréhokoľvek miesta na Slovensku. Má vlastný plnohodnotný areál s vonkajším bazénom a novým „Adventure golf“ ihriskom.

Sitno-ForestResort_Logo

ATRIUM HOTEL:

HIGH TATRAS, hotel v Novom Smokovci je ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku v príjemnom horskom prostredí. Vďaka bohatej ponuke hotelových aktivít a skúsenému animačnému tímu sa celá rodina u nás zabaví v každom ročnom období. Zároveň poskytuje intimitu a kreatívu pre realizáciu pracovných stretnutí.

Atrium-HighTatras_Logo

www.trinityhotels.sk

www.hotelsenec.sk

www.hotelsitno.sk

www.atriumhotel.sk